Je bent nog niet ingelogd
APC BVX700LI-GR UPS Line-interactive 700 VA 360 W 2 AC-uitgang(en)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
4x
De APC BVX700LI-GR is een compacte line-interactive noodstroomvoorziening met een capaciteit van 700 VA en 360 Watt. Dit apparaat is ontworpen voor kleinere kantoor- en IT-omgevingen waar betrouwbare stroomvoorziening essentieel is. Met zijn twee AC-uitgangen biedt het flexibiliteit bij het aansluiten van verschillende apparaten. De line-interactive technologie zorgt voor efficiënte werking en automatische spanningsregeling. Dit model is geschikt voor gebruikers die behoefte hebben aan compacte back-up vermogen voor hun apparatuur tegen stroomuitvallen en spanningsschommelingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | APC |
| Vermogen | 360 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 0,7 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | November 2020 |
| EAN | 731304404583 |
| Vendorcode | BVX700LI-GR |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Acculevensduur (max) | 2 jaar |
| Accu Capaciteit | 7, 7000 Ah |
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Koude start | ✓︎ |
| Oplaadtijd | 8 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Responstijd | 6 ms |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CB, CE, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP20 |
| Kleur Product | Zwart |
| LED Indicatoren | ✓︎ |
| Vormfactor | Compact |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 12 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 280 V |
| Ingang operation voltage (min) | 170 V |
| Input vermogensfactor | 0, 51 |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen (VA/kVA) | 0,7 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 0, 7k |
| Surge energy rating | 273 J |
| Uitgang operation voltage (max) | 230 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 230 V |
| Uitgangsfrequentieregeling | 0.5 Hz |
| Uitgangsspanningsregeling | 10 procent |
| Vermogen | 360 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 31 mm |
| Diepte | 138 mm |
| Gewicht | 4500 gram |
| Hoogte | 98 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | Stroomingangskabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Output op PDU-sticks | 2 AC-uitgang(en) |
| SmartSlot | ✖︎ |
| Stopcontacttypes | Type F |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | ✓︎ |
| Geluidsniveau | 40 dB |
| Golfvorm | Sinus |
| Hoorbare alarmstanden | Alarm bij werking op batterij, Batterijvervanging, Alarm bij laag batterijniveau, Alarm bij overbelasting |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Line interactief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsalarm | ✓︎ |
| Stekker | Type F |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beheerskaart inbegrepen | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 731304404583 |
| Vendorcode | BVX700LI-GR |
| Artikelnr | 295773 |
| Merk | APC |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯