Je bent nog niet ingelogd
Eaton 3S700D UPS 700 VA 420 W 8 AC-uitgang(en)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
2x
De Eaton 3S700D is een compacte ononderbreekbare stroomvoorziening met een vermogen van 700 VA en 420 Watt uitgangsCapaciteit. Dit apparaat is ideaal voor het beschermen van kritieke elektronische apparatuur tegen stroomonderbrekingen en spanningsschommelingen. Met 8 AC-uitgangen biedt het voldoende aansluitpunten voor meerdere apparaten. De UPS is ontworpen voor kantoor- en thuiskantooromgevingen waar betrouwbare stroomvoorziening essentieel is. Het compacte formaat maakt het gemakkelijk te plaatsen in elke werkruimte.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Eaton |
| Vermogen | 420 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 0,7 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2020 |
| EAN | 743172101761 |
| Vendorcode | 3S700D |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatische batterij test | ✓︎ |
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Hot-swap batterij | ✖︎ |
| Koude start | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CE/EAC/Ukr/Cm/CB report |
| Veiligheid | IEC 62040-1; IEC 62040-2 C2; IEC 62040-3; IEC 62040-4; IEC 61643-11 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit, Zwart |
| LED Indicatoren | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 284 V |
| Ingang operation voltage (min) | 161 V |
| Nominale input voltage | 230 V |
| Output frequentie | 50 Hz |
| Vermogen (VA/kVA) | 0,7 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 0, 7k |
| Stroom (max.) | 10 A |
| Stroomspanning bescherming | Overontlading |
| Uitgang operation voltage (max) | 240 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 220 V |
| Vermogen | 420 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 335 mm |
| Diepte | 170 mm |
| Gewicht | 4000 gram |
| Hoogte | 86 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluiting | 2 |
| Output op PDU-sticks | 8 AC-uitgang(en) |
| Stopcontacttypes | Type F |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Stand-by (Offline) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 743172101761 |
| Vendorcode | 3S700D |
| Artikelnr | 279624 |
| Merk | Eaton |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Vergelijkbare producten