Je bent nog niet ingelogd
Eaton 3S700I UPS 700 VA 420 W 8 AC-uitgang(en)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 6 werkdagen (donderdag)
De Eaton 3S700I is een compacte noodstroomvoorziening met een vermogen van 700 VA en 420 Watt. Dit apparaat is ontworpen voor bedrijven en kantoren die betrouwbare back-upprimaire voeding nodig hebben voor kritieke apparatuur. Met 8 AC-uitgangen biedt deze UPS voldoende aansluitpunten voor meerdere apparaten. De 3S700I ondersteunt ondernemingen bij het voorkomen van gegevensverlies en onverwachte downtime door een naadloze overschakeling naar batterijvoeding bij stroomuitval. Het is een praktische oplossing voor bescherming van computers, netwerkequipment en andere elektronische apparaten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Eaton |
| Vermogen | 420 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 0,7 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2020 |
| EAN | 743172101839 |
| Vendorcode | 3S700I |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatische batterij test | ✓︎ |
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Hot-swap batterij | ✖︎ |
| Koude start | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CE/EAC/Ukr/Cm/CB report |
| Veiligheid | IEC 62040-1; IEC 62040-2 C2; IEC 62040-3; IEC 62040-4; IEC 61643-11 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit, Zwart |
| LED Indicatoren | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 284 V |
| Ingang operation voltage (min) | 161 V |
| Nominale input voltage | 230 V |
| Output frequentie | 50 Hz |
| Vermogen (VA/kVA) | 0,7 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 0, 7k |
| Stroom (max.) | 10 A |
| Stroomspanning bescherming | Overontlading |
| Uitgang operation voltage (max) | 240 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 220 V |
| Vermogen | 420 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 335 mm |
| Diepte | 170 mm |
| Gewicht | 4000 gram |
| Hoogte | 86 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluiting | 2 |
| Output op PDU-sticks | 8 AC-uitgang(en) |
| Stopcontacttypes | C13 stekker |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Stand-by (Offline) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stekker | C14 stekker |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 743172101839 |
| Vendorcode | 3S700I |
| Artikelnr | 279626 |
| Merk | Eaton |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten