Je bent nog niet ingelogd
Eaton 5E Gen2 700 UPS Line-interactive 0,7 kVA 360 W 4 AC-uitgang(en)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 9 dagen (dinsdag)
❮
❯
3x
De Eaton 5E Gen2 700 is een compacte line-interactive noodstroomvoorziening met een vermogen van 360 Watt en 0,7 kVA. Dit model biedt betrouwbare bescherming voor uw IT-apparatuur en kritieke systemen tegen stroomuitval en spanningsschommelingen. Met vier AC-uitgangen beschikt het over voldoende aansluitpunten voor meerdere apparaten. Het compacte ontwerp maakt het geschikt voor kantooromgevingen, serverruimtes en andere toepassingen waar ononderbroken stroomvoorziening essentieel is. De line-interactive technologie zorgt voor efficiënte werking onder normale omstandigheden met minimaal stroomverbruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Eaton |
| Vermogen | 360 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 0,7 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
| EAN | 3553340704130 |
| Vendorcode | 5E700I |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatische batterij test | ✓︎ |
| Koude start | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | Laagspanningsrichtlijn (LVD), RoHS, WEEE |
| Certificering | EN IEC 62040-1:2019; EN 62040-2:2006; IEC 62040-2: 2016, IEC 62040-3: 2021; CE; EAC; UKCA; Cm; Ukr |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 240 V |
| Ingang operation voltage (min) | 220 V |
| Vermogen (VA/kVA) | 0,7 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 0, 7k |
| Stroomspanning bescherming | Overspanning, Onder spanning |
| Type stroombron | AC |
| Uitgang operation voltage (max) | 240 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 220 V |
| Vermogen | 360 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Knoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 100 mm |
| Diepte | 288 mm |
| Gewicht | 4300 gram |
| Hoogte | 148 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Output op PDU-sticks | 4 AC-uitgang(en) |
| Stopcontacttypes | C13 stekker |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Auto-herstart | ✓︎ |
| Geluidsniveau | 25 dB |
| Hoorbare alarmstanden | Batterijvervanging |
| Type Opbouw | Line interactief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsalarm | ✓︎ |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 3553340704130 |
| Vendorcode | 5E700I |
| Artikelnr | 954855 |
| Merk | Eaton |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯