Je bent nog niet ingelogd
Equip LC/ST 50/125µm 5.0m - [255545]
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (woensdag)
De Equip glasvezelkabel LC/ST 50/125µm is een 5 meter lange verbindingskabel voor multimode netwerktoepassingen. Deze kabel ondersteunt de OM4 fiber standaard en beschikt over LC- en ST-aansluitingen, waarmee deze geschikt is voor diverse netwerkinstallaties. Met zijn paarse kleur biedt deze kabel goede identificeerbaarheid in kabelbeheersystemen. De kabel leent zich uitstekend voor professionele en kantooromgevingen waar betrouwbare glasvezelconnectiviteit vereist is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Equip |
| Kabellengte | 5.00 m |
| Aansluiting type | LC, ST |
| Fiber Standaard | OM4 |
| Kleur Product | Paars |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
| EAN | 4015867178997 |
| Vendorcode | 255545 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Equip LC/ST 50/125µm 0.5m - [255549]
Kabellengte:
0.50 m
Bekijk vergelijking
€ 10,95
Equip LC/ST 50/125µm 1.0m - [255541]
Kabellengte:
1.00 m
Bekijk vergelijking
€ 11,95
Equip LC/ST 50/125µm 2.0m - [255542]
Kabellengte:
2.00 m
Bekijk vergelijking
€ 12,95
Equip LC/ST 50/125µm 3.0m - [255543]
Kabellengte:
3.00 m
Bekijk vergelijking
€ 14,95
Equip LC/ST 50/125µm 5.0m - [255545]
Kabellengte:
5.00 m
Bekijk vergelijking
Huidig
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | REACH, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Paars |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 59 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Bekleding diameter | 125 µm |
| Draad modus structuur | Multimode |
| Kern diameter | 50 µm |
| Materiaal omhulsel | Halogeenvrij |
| Kabellengte | 5.00 m |
| Fiber Standaard | OM4 |
| Verlies van insertion | 0,5 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting type | LC, ST |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Full duplex | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867178997 |
| Vendorcode | 255545 |
| Artikelnr | 158446 |
| Merk | Equip |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten