Je bent nog niet ingelogd
Lenovo IdeaCentre Tower 08IRR9 Intel Core i7
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Lenovo IdeaCentre Tower 08IRR9 is een veelzijdige desktop PC die perfect geschikt is voor dagelijks computergebruik thuis en op kantoor. Uitgerust met een krachtige Intel Core i7-14700 processor met 20 cores en een snelheid tot 5.40 GHz, biedt deze compacte tower uitstekende prestaties voor multitasking. Het systeem beschikt over 16 GB geheugen en een snelle 512 GB SSD voor responsive opslag. Met geïntegreerde Intel UHD Graphics 770, Wi-Fi 6 connectiviteit en Bluetooth 5.2 bent u klaar voor moderne toepassingen. De grijs gekleurde tower draait op Windows 11 Home en biedt diverse aansluitingsmogelijkheden inclusief HDMI en VGA. Een betrouwbare keuze voor gebruikers die zoeken naar een evenwichtige combinatie van prestaties en functionaliteit.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lenovo |
| Gebruik | Home en Office |
| Processor Serie | Intel Core i7 |
| Processor Model | 14700 |
| Processor Cores | 20 |
| Processor Snelheid | 5.40 GHz |
| Chipset | Intel B760 |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| SSD Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Type koeling | Luchtkoeling |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort antenne | 2x2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audiochip | Realtek ALC623-CG |
| Audiosysteem | High Definition Audio |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Transparant paneel | ✖︎ |
| Kleur Product | Grijs |
| Type behuizing | Tower |
| Type koeling | Luchtkoeling |
| Type product | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingangsfrequentie voeding | 50/60 Hz |
| Netvoeding | 260 W |
| Voeding, voltage ingang | 100 - 240 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dedicated Graphics | ✖︎ |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel® UHD Graphics |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| (Integrated) Graphics | Intel UHD Graphics 770 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 89 mm |
| Diepte | 291.4 mm |
| Gewicht | 4.25 kg |
| Hoogte | 339.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief monitor | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| M.2 SSD-grootte | 2280 (22 x 80 mm) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief muis | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 100,1000 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Aantal storage drives geïnstalleerd | 1 |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | ✖︎ |
| Opslagmedia | SSD |
| Soort optische drive | ✖︎ |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Toetsenbord inbegrepen | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 0 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type C | 0 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | 0 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 4 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.2 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| VGA uit | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | Intel B760 |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Solid State Drive (SSD) interfaces | PCI Express 4.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 20 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 4,2 GHz |
| Efficiënte kernbasisfrequentie | 1,5 GHz |
| Efficiënte kernen | 12 |
| Processor Snelheid | 5.40 GHz |
| Maximaal turbovermogen | 219 W |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5,4 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5,3 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 2,1 GHz |
| Prestatiekernen | 8 |
| Processor aantal threads | 28 |
| Processor basisvermogen | 65 W |
| Processor cache | 33 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor Serie | Intel Core i7 |
| Processorgeneratie | Intel Core i7-14xxx |
| Processor Model | 14700 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Taal besturingssysteem | Engels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleurnaam | Cloud Grey |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Volume | 8,2 l |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 199273716548 |
| Vendorcode | 90XS006PMH |
| Artikelnr | 1166886 |
| Merk | Lenovo |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON 360 DELUXE!
Ontvang nu bij aankoop van deze PC 1 jaar gratis Norton 360 Deluxe!
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯

