Je bent nog niet ingelogd
HP OMEN 35L GT16-1082nd/AMD Ryzen 7 RTX 5080 Gaming Desktop
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
+ RESIDENT EVIL
❮
❯
❮
❯
De HP OMEN 35L GT16-1082nd is een krachtige gaming desktop uitgerust met de nieuwste AMD Ryzen 7 9800X3D processor (8 cores, 5.20 GHz) en Nvidia GeForce RTX 5080 grafische kaart met 16GB videogeheugen. Met 32GB DDR5 geheugen en 1TB SSD opslag biedt deze PC uitstekende prestaties voor moderne games. Het systeem beschikt over waterkoeling, RGB verlichting en een transparant zijpaneel voor een opvallende uitstraling. Connectiviteit wordt verzorgd door Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4, HDMI en DisplayPort uitgangen. Windows 11 Home is voorgeïnstalleerd voor directe gebruiksmogelijkheid.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Gebruik | Gaming |
| Processor Serie | AMD Ryzen 7 |
| Processor Model | 9800X3D |
| Processor Cores | 8 |
| Processor Snelheid | 5.20 GHz |
| Chipset | AMD B850 |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| SSD Opslagcapaciteit | 1024 GB |
| Type Dedicated Graphics | Nvidia GeForce RTX 5080 |
| Videogeheugen | 16 GB |
| Type koeling | Waterkoeling |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
+ RESIDENT EVIL
Ga naar
Specificaties
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 2.1b |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort antenne | 2x2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio-uitgangskanalen | 5.1 kanalen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Password bescherming | BIOS, Inschakelen |
| Wachtwoordbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP Security tools | Kensington Security SlotTM |
| HP Software inbegrepen | HP Connection Optimizer; HP Support Assistant; OMEN Gaming Hub |
| HP-segment | Thuis |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Gold |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Markt positionering | Gamen |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Type behuizing | Tower |
| Type koeling | Waterkoeling |
| Type product | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugenlayout | 2 x 16 GB |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Intern geheugen, fabrikant | Kingston |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 6000 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal discrete graphics adapters | 1 |
| Aparte grafische adapter | ✓︎ |
| Dedicated Graphics | ✓︎ |
| Type Dedicated Graphics | Nvidia GeForce RTX 5080 |
| Videogeheugen | 16 GB |
| Grafische chip fabrikant | Nvidia |
| Familie ingebouwde grafische adapter | AMD Radeon Graphics |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| Interne-GPU-fabrikant | AMD |
| (Integrated) Graphics | AMD Radeon Graphics |
| Specifiek grafisch geheugentype | GDDR7 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 210 mm |
| Diepte | 408 mm |
| Gewicht | 14.50 kg |
| Hoogte | 210 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Trial-software | 3 maanden lang 100 GB Dropbox-opslag |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| UNSPSC-code | 43211507 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 2500, 10, 100, 1000 Mbit/s |
| Fabrikant van de WLAN-controller | MediaTek |
| WLAN-controller-model | MediaTek MT7925 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal storage drives geïnstalleerd | 1 |
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| SSD Opslagcapaciteit | 1024 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum intern geheugen | 128 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 3 x |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| Bluetooth versie | 5.4 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | AMD B850 |
| Moederbord form factor | Micro ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 8 |
| Processor Snelheid | 5.20 GHz |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5,2 GHz |
| Processor aantal threads | 16 |
| Processor cache | 96 MB |
| Processor cache type | L3 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processor Serie | AMD Ryzen 7 |
| Processor Model | 9800X3D |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 199896831550 |
| Kleurnaam | Shadow black metal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI Express x16 slots | 1 |
| PCI Express x4 slots | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 199896831550 |
| Vendorcode | D51TBEA#ABH |
| Artikelnr | 1167382 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON VOOR GAMERS!
Ontvang nu bij aankoop van deze Game PC 1 jaar gratis Norton voor gamers!
Norton 360 for Gamers biedt uitgebreide beveiliging voor je gaming-pc's. Deze software beschermt je tegen virussen, malware en online bedreigingen, zodat je onbezorgd kunt gamen. Met functies als een geavanceerd firewall, veilige browsing en real-time bescherming wordt je computer optimaal beschermd.
Norton 360 for Gamers biedt uitgebreide beveiliging voor je gaming-pc's. Deze software beschermt je tegen virussen, malware en online bedreigingen, zodat je onbezorgd kunt gamen. Met functies als een geavanceerd firewall, veilige browsing en real-time bescherming wordt je computer optimaal beschermd.
ONTVANG NU RESIDENT EVIL: REQUIEM!
Ontvang nu bij aankoop van een geselecteerd product met nvidia graphics de Resident Evil: Requiem gamebundel.
Actieperiode: 10-02-2026 t/m 14-04-2026.
Claimperiode: t/m 09-05-2026.
De release van de game is 27 februari 2026.
Deze actie is geldig zolang de voorraad strekt. OP=OP
Niet bestemd voor losse verkoop.
Actieperiode: 10-02-2026 t/m 14-04-2026.
Claimperiode: t/m 09-05-2026.
De release van de game is 27 februari 2026.
Deze actie is geldig zolang de voorraad strekt. OP=OP
Niet bestemd voor losse verkoop.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
+ RESIDENT EVIL
❮
❯
❮
❯

