Je bent nog niet ingelogd
Gigabyte Aorus Prime 5 Ryzen 7 RTX 5070 Ti Gaming Desktop PC
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
+ 007 FIRST LIGHT
❮
❯
❮
❯
50x
De Gigabyte Aorus Prime 5 Ryzen 7 RTX 5070 Ti Gaming Desktop PC is een krachtige gaming computer die ontworpen is voor veeleisende gamers. Uitgerust met een AMD Ryzen 7 9800X3D processor met 8 cores en 4.70 GHz snelheid, gecombineerd met een Nvidia GeForce RTX 5070 Ti grafische kaart met 16 GB videogeheugen, levert deze PC uitstekende prestaties. Met 32 GB DDR5-5600 MHz geheugen en 2 TB SSD-opslag beschikt de computer over voldoende capaciteit. De waterkoeling zorgt voor optimale temperaturen, terwijl RGB-verlichting en een transparant paneel voor een aantrekkelijke uitstraling zorgen. Windows 11 Home is voorgeïnstalleerd.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gigabyte |
| Gebruik | Gaming |
| Processor Serie | AMD Ryzen 7 |
| Processor Model | 9800X3D |
| Processor Cores | 8 |
| Processor Snelheid | 4.70 GHz |
| Chipset | AMD B850 |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| SSD Opslagcapaciteit | 2000 GB |
| Type Dedicated Graphics | Nvidia GeForce RTX 5070 Ti |
| Videogeheugen | 16 GB |
| Type koeling | Waterkoeling |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ 007 FIRST LIGHT
Ga naar
Specificaties
Combineer
Productvideo
Acties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 2.1b |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Gold |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Markt positionering | Gamen |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Type behuizing | Desktop |
| Type koeling | Waterkoeling |
| Type product | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingangsfrequentie voeding | 50 - 60 Hz |
| Vermogen | 850 Watt |
| Voeding, voltage ingang | 100 - 240 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugenlayout | 2 x 16 GB |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugen snelheid | 5600 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aparte grafische adapter | ✓︎ |
| Dedicated Graphics | ✓︎ |
| Type Dedicated Graphics | Nvidia GeForce RTX 5070 Ti |
| Videogeheugen | 16 GB |
| Grafische chip fabrikant | Nvidia |
| Familie ingebouwde grafische adapter | AMD Radeon |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| Interne-GPU-fabrikant | AMD |
| Specifiek grafisch geheugentype | GDDR7 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 211 mm |
| Diepte | 458 mm |
| Gewicht | 13.80 kg |
| Hoogte | 469 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief monitor | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| M.2 SSD-grootte | 2280 (22 x 80 mm) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 2500 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Opslagmedia | SSD |
| Soort optische drive | ✖︎ |
| SSD Opslagcapaciteit | 2000 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 2 TB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 1 x |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type C | 2 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type C | 0 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | 0 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 4 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.4 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | AMD B850 |
| Moederbord form factor | ATX |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Solid State Drive (SSD) interfaces | PCI Express 4.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 8 |
| Processor Snelheid | 4.70 GHz |
| Processor aantal threads | 16 |
| Processor cache | 96 MB |
| Processor cache type | L2 & L3 |
| Processor socket | Socket AM5 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processor Serie | AMD Ryzen 7 |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen 9000 Series |
| Processor Model | 9800X3D |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Volume | 45 l |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4719331877828 |
| Vendorcode | 9BAP55102-NE1-G10 |
| Artikelnr | 985810 |
| Merk | Gigabyte |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON VOOR GAMERS!
Ontvang nu bij aankoop van deze Game PC 1 jaar gratis Norton voor gamers!
Norton 360 for Gamers biedt uitgebreide beveiliging voor je gaming-pc's. Deze software beschermt je tegen virussen, malware en online bedreigingen, zodat je onbezorgd kunt gamen. Met functies als een geavanceerd firewall, veilige browsing en real-time bescherming wordt je computer optimaal beschermd.
Norton 360 for Gamers biedt uitgebreide beveiliging voor je gaming-pc's. Deze software beschermt je tegen virussen, malware en online bedreigingen, zodat je onbezorgd kunt gamen. Met functies als een geavanceerd firewall, veilige browsing en real-time bescherming wordt je computer optimaal beschermd.
ONTVANG NU DE 007 FIRST LIGHT GAMEBUNDEL GRATIS!
Ontvang nu bij aankoop van een geselecteerd product met NVIDIA graphics de 007 First Light gamebundel!
Actieperiode: 13-05-2026 t/m 10-06-2026.
Claimperiode: t/m 08-07-2026.
De release van de game is 27 mei 2026.
Deze actie is geldig zolang de voorraad strekt. OP=OP
Niet bestemd voor losse verkoop.
Actieperiode: 13-05-2026 t/m 10-06-2026.
Claimperiode: t/m 08-07-2026.
De release van de game is 27 mei 2026.
Deze actie is geldig zolang de voorraad strekt. OP=OP
Niet bestemd voor losse verkoop.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Member44171
Eerste review
Geplaatst: 07-05-2026
5 dagen in bezit
snel mooi pc
+ 007 FIRST LIGHT
❮
❯
❮
❯
