Je bent nog niet ingelogd
Kingston DDR5 FURY Renegade Silver 1x24GB 8400 CUDIMM KF584CU40RS-24 geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 9 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De Kingston DDR5 FURY Renegade Silver 1x24GB 8400 CUDIMM geheugenmodule biedt een snelle en betrouwbare geheugenprestatie voor high-end systemen. Met een capaciteit van 24 GB en een verbluffende snelheid van 8400 MHz, ondersteund door CL 40 timings en XMP, is deze module ontworpen om uw systeem een extra boost te geven. De CUDIMM-technologie zorgt voor efficiënte dataoverdracht. Deze module is een aantrekkelijke keuze voor liefhebbers van krachtige hardware.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Kingston |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 24 GB |
| Geheugen snelheid | 8400 MHz |
| Timings | CL 40 |
| CUDIMM | ✓︎ |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | November 2024 |
| EAN | 740617346855 |
| Vendorcode | KF584CU40RS-24 |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| RGB verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Zilver |
| Type koeling | Heatsink |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Timings | CL 40 |
| Component voor | PC |
| ECC foutcorrectie | ✖︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Spanning | 1.45 v |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 1 x 24 GB |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Geheugen capaciteit | 24 GB |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Geheugen snelheid | 8400 MHz |
| SPD profiel | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 7,66 mm |
| Diepte | 133,3 mm |
| Gewicht | 46,2 g |
| Hoogte | 39.2 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AMD EXPO ondersteuning | ✖︎ |
| On-Die ECC | ✓︎ |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 740617346855 |
| Vendorcode | KF584CU40RS-24 |
| Artikelnr | 1152348 |
| Merk | Kingston |
| Garantie | 120 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯


