Je bent nog niet ingelogd
ASUS PRIME AP303 TG Black Zwart Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
4x
De ASUS PRIME AP303 TG Black is een midtower behuizing met modern design en transparant zijpaneel voor optimale componenten-showcasing. Dit ruime kastje ondersteunt ATX-moederborden en biedt uitstekende compatibiliteit met lengtes tot 36 cm voor grafische kaarten en tot 16,5 cm voor CPU-koelers. De behuizing is voorzien van één 120mm ventilator aan de achterzijde voor efficiënte luchtstroom. Met afmetingen van 425x215x485 millimeter biedt het een goed evenwicht tussen compactheid en ruimte voor componenten. Ideaal voor gamers en enthusiasten die een professioneel ogende case met goed thermaalbeheer willen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 36 cm |
| Maximum PSU lengte | 18 cm |
| Hoogte | 425 mm |
| Breedte | 215 mm |
| Diepte | 485 mm |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 1 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 36 cm |
| Maximum PSU lengte | 18 cm |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2x2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 215 mm |
| Diepte | 485 mm |
| Gewicht | 7.80 kg |
| Hoogte | 425 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LCD Display | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711636165068 |
| Vendorcode | 90DC00V0-B39010 |
| Artikelnr | 1165515 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





