Je bent nog niet ingelogd
ASUS PRIME AP303 Mesh Midi Tower Wit Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De ASUS PRIME AP303 Mesh Midi Tower is een witte PC-behuizing ontworpen voor middelgrote bouwprojecten. Deze behuizing ondersteunt ATX-moederborden en biedt ruimschoots plaats voor je componenten. Met afmetingen van 425x215x485mm integreert het goed in verschillende omgevingen. De behuizing beschikt over een 120mm ventilator aan de achterkant voor airflow. Het ondersteunt CPU-koelers tot 16,5cm hoogte en grafische kaarten tot 36cm lengte. De PSU-ruimte accommodeert voedingen tot 18cm. Perfect voor gamers en contentmakers die een betrouwbare, eigentijdse behuizing zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 36 cm |
| Maximum PSU lengte | 18 cm |
| Hoogte | 425 mm |
| Breedte | 215 mm |
| Diepte | 485 mm |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| EAN | 4711636165150 |
| Vendorcode | 90DC00V3-B39000 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 1 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| Transparant paneel | ✖︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | Metaal |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 36 cm |
| Maximum PSU lengte | 18 cm |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2x2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 215 mm |
| Diepte | 485 mm |
| Gewicht | 6.80 kg |
| Hoogte | 425 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Volume | 44 l |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711636165150 |
| Vendorcode | 90DC00V3-B39000 |
| Artikelnr | 1166337 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




