Je bent nog niet ingelogd
ASUS PRIME AP303 TG White Wit Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De ASUS PRIME AP303 TG White is een moderne PC behuizing met een stijlvol wit design en transparant zijpaneel. Deze behuizing ondersteunt ATX moederborden en biedt ruime mogelijkheden voor hardware-upgrades. Met afmetingen van 425x215x485mm beschikt het over één geïnstalleerde 120mm ventilator aan de achterkant. De behuizing accommodeert CPU-koelers tot 16,5cm hoogte, grafische kaarten tot 36cm lengte en voedingseenheden tot 18cm. Ideaal voor gamers en builders die een hoogwaardige, spacieuze behuizing zoeken met uitstekende zichtbaarheid van hun componenten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 36 cm |
| Maximum PSU lengte | 18 cm |
| Hoogte | 425 mm |
| Breedte | 215 mm |
| Diepte | 485 mm |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 106,95
laatste 90 dagen: 106,95
89,
90
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Aanrader
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 1 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | Metaal |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 36 cm |
| Maximum PSU lengte | 18 cm |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2x2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 215 mm |
| Diepte | 485 mm |
| Gewicht | 7.80 kg |
| Hoogte | 425 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LCD Display | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 360 mm |
| Optionele radiator afmeting onderkant | 280, 360 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711636165167 |
| Vendorcode | 90DC00V3-B39010 |
| Artikelnr | 1165516 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





