Je bent nog niet ingelogd
TP-Link Deco PX10 Wit router
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
De TP-Link Deco PX10 is een moderne mesh-router met Wi-Fi 6 technologie voor snelle en betrouwbare draadloze verbindingen. Dit apparaat ondersteunt zowel 2.4GHz als 5GHz frequenties en biedt maximale draadloze snelheden tot 1501 Mbit/s. Met mesh-functionaliteit zorgt de router voor naadloze dekking in uw hele woning. De router beschikt over drie netwerkpoorten en ondersteunt bedrade verbindingen tot 1000 Mbps. Het wit design past in elk interieur. Dit is een allround oplossing voor thuisnetwerken met meerdere apparaten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | TP-LINK |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz |
| Mesh | ✓︎ |
| Aantal Netwerkpoorten | 3 |
| Snelheid draadloos (max) | 1501 Mbit/s |
| Snelheid bedraad | 1000 Mbps |
| Kleur Product | Wit |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
| EAN | 1210002610223 |
| Vendorcode | DECO PX10(3-PACK) |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Glasvezel | ✖︎ |
| SIM-kaart slot | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembare antennes | ✖︎ |
| Soort antenne | Extern |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Mesh | ✓︎ |
| MU-MIMO-technologie | ✓︎ |
| Quality of Service (QoS) | ✓︎ |
| Reset button | ✓︎ |
| Universal Plug and Play ( UPnP ) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Firewall | SPI firewall |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA, WPA3, WPA2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 5 GHz | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CE, FCC, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz |
| 6 GHz | ✖︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 2 (802.11a), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (eerste band) | 300 Mbit/s |
| Snelheid draadloos (max) | 1501 Mbit/s |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (tweede band) | 1201 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PoE ondersteuning | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelheid bedraad | 1000 Mbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 105 mm |
| Diepte | 105 mm |
| Gewicht | 350 gram |
| Hoogte | 169 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal eenheden inbegrepen | 3 stuk(s) |
| Snelle installatiehandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gast netwerk | ✓︎ |
| Dynamic DNS (DDNS) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dynamisch IP-adres | ✓︎ |
| Mobiele netwerkverbinding | Niet ondersteund |
| IGMP snooping | ✓︎ |
| IGMP-proxy | ✓︎ |
| Statische IP | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Netwerkpoorten | 3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DHCP client | ✓︎ |
| DHCP server | ✓︎ |
| DMZ support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernetkabel | ✓︎ |
| WPS | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Stations | 3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 1210002610223 |
| Vendorcode | DECO PX10(3-PACK) |
| Artikelnr | 1168147 |
| Merk | TP-LINK |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯