Je bent nog niet ingelogd
Kensington K59600WW flat panel bureau steun 86,4 cm (34") Klem Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De Kensington K59600WW is een solide monitorsteun voor bureaus, geschikt voor flatscreens tot 34 inch. Met een maximaal draagvermogen van 9 kilogram ondersteunt dit zwarte klemmechanisme uw scherm stabiel op het werkblad. De steun biedt flexibiliteit bij het instellen van de optimale kijkhoek en werkhoogte. Dit product uit de categorie montagebrackets is ideaal voor werkplekken waar ruimtebesparende oplossingen gewenst zijn. De eenvoudige bevestiging via klem maakt installatie snel en eenvoudig mogelijk zonder permanente wijzigingen aan het bureau.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Kensington |
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Beeldformaat (max) | 34 inch |
| Draagvermogen (max) | 9 Kg |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2020 |
| EAN | 85896596004 |
| Vendorcode | K59600WW |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaien | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaibaar | ✓︎ |
| Draaihoek | 90° |
| Hoogte verstelbaarheidsbereik | 170 - 505 mm |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Mechanische veer | ✓︎ |
| kantel aanpassingen | ✓︎ |
| Beeldformaat (max) | 34 inch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 4 kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldschermen (max) | 1 x |
| Minimale schermgrootte | 33 cm (13") |
| Type hoogteverstelling | Gastrekveer |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bureaubladdikte (max) | 8,5 cm |
| Bureaubladdikte (min) | 1 cm |
| Doorvoerbevestiging bureau dikte (max) | 5 cm |
| Maximaal draagvermogen (per display/scherm) | 9 kg |
| Maximale gewichtscapaciteit (per gebogen/ultragroothoekdisplay) | 9 kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Klem |
| Bureaumontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 90° |
| Draagvermogen (max) | 9 Kg |
| Model | Landschap/portret |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 85896596004 |
| Vendorcode | K59600WW |
| Artikelnr | 294738 |
| Merk | Kensington |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯