Je bent nog niet ingelogd
Chieftec ATMOS CPX-750FC PSU / PC voeding
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De Chieftec ATMOS CPX-750FC is een krachtige 750 Watt PC-voeding met een 80 Plus Gold-certificaat. Deze modulaire voeding heeft een 120 mm-ventilator en biedt 4 stuks 6+2-pins PCI-E-aansluitingen, evenals 1 stuks 12VHPWR-aansluiting en 9 SATA-aansluitingen. Met zijn zwarte behuizing is deze Chieftec-voeding een stijlvolle en efficiënte keuze voor veeleisende pc-bouwers.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 750 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 6+2 pins PCI-E power | 4 x |
| 12VHPWR | 1 x |
| SATA power connector | 9 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Merk | Chieftec |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2024 |
| EAN | 753263078391 |
| Vendorcode | CPX-750FC |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 99,90
laatste 90 dagen: 99,90
86,
81
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Zwart |
| Supported motherboard form factors | ATX |
| Koeling | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Max current output (+3.3V) | 20 A |
| Max current output (+5V) | 20 A |
| Max current output (+5vsb) | 3 A |
| Max current output (-12v) | 0.3 A |
| Max output current (+12V1) | 62,5 A |
| Maximale ingangsstroom (@110V) | 9 A |
| Maximale ingangsstroom (@220V) | 4,5 A |
| Active PFC | ✓︎ |
| Stroom | 9 - 4.5 A |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Gewicht | 1490 gram |
| Hoogte | 86 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC/server |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SATA power connector | 9 x |
| ATX power connector (20+4 pin) | ✓︎ |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 4+4 pins CPU power | 2 x |
| EPS-voedingsconnector (4+4 pin) | ✓︎ |
| Lengte CPU-stroomkabel | 60 cm |
| Lengte SATA-stroomkabel | 550,650,750 mm |
| Lengte stroomkabel moederbord | 60 cm |
| Lengte stroomkabel randapparaat (Molex) | 550, 650, 750, 850 mm |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| 6+2 pins PCI-E power | 4 x |
| PCI Express-voedingsconnectoren (16-pins) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netschakelaar | ✓︎ |
| ATX Versie | 3.0 |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Formaat voeding | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Power factor | 0, 9 |
| Vermogen (continu) | 750 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 753263078391 |
| Vendorcode | CPX-750FC |
| Artikelnr | 1107122 |
| Merk | Chieftec |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
nvt
Eerste review
Geplaatst: 26-03-2026
5 dagen in bezit
Top voeding
Mooie voeding, goede kwaliteit, alle benodigde kabels en opberg tas erbij. Snelle service van megekko
❮
❯
❮
❯

