Je bent nog niet ingelogd
Chieftec ATMOS CPX-850FC PSU / PC voeding
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
6x
De Chieftec ATMOS CPX-850FC is een modulaire PC voeding met een vermogen van 850 Watt, voorzien van een 80 Plus Gold certificaat voor efficiënte energieverbruik. Met een 120mm ventilator zorgt deze voeding voor effectieve koeling. Het model beschikt over vier 6+2 pins PCI-E aansluitingen, één 12VHPWR connector en negen SATA power connectors, waardoor het geschikt is voor diverse hardwareconfiguraties. De modulaire ontwerp stelt gebruikers in staat onnodige kabels weg te laten voor een netter geheel. Het zwarte uiterlijk past bij de meeste caseontwerpen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 850 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 6+2 pins PCI-E power | 4 x |
| 12VHPWR | 1 x |
| SATA power connector | 9 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Merk | Chieftec |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2024 |
| EAN | 753263078407 |
| Vendorcode | CPX-850FC |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Zwart |
| Supported motherboard form factors | ATX |
| Koeling | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 15 W |
| Max current output (+3.3V) | 20 A |
| Max current output (+5V) | 20 A |
| Max current output (+5vsb) | 3 A |
| Max current output (-12v) | 0.3 A |
| Max output current (+12V1) | 70,8 A |
| Maximale ingangsstroom (@110V) | 10 A |
| Maximale ingangsstroom (@220V) | 5 A |
| Active PFC | ✓︎ |
| Stroom | 10-5 A |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Gewicht | 1520 gram |
| Hoogte | 86 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC/server |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SATA power connector | 9 x |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| EPS-voedingsconnector (4+4 pin) | ✓︎ |
| Lengte CPU-stroomkabel | 60 cm |
| Lengte SATA-stroomkabel | 550,750,650 mm |
| Lengte stroomkabel moederbord | 60 cm |
| Lengte stroomkabel randapparaat (Molex) | 550, 850, 750, 650 mm |
| 6+2 pins PCI-E power | 4 x |
| PCI Express-voedingsconnectoren (16-pins) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netschakelaar | ✓︎ |
| ATX Versie | 3.0 |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Formaat voeding | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Power factor | 0, 9 |
| Vermogen (continu) | 850 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 753263078407 |
| Vendorcode | CPX-850FC |
| Artikelnr | 1107127 |
| Merk | Chieftec |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
nvt
Eerste review
Geschreven bij: Chieftec ATMOS CPX-750FC PSU / PC voeding
Geplaatst: 26-03-2026
5 dagen in bezit
Top voeding
Mooie voeding, goede kwaliteit, alle benodigde kabels en opberg tas erbij. Snelle service van megekko
❮
❯
❮
❯


