Je bent nog niet ingelogd
CyberPower VP700EILCD UPS Line-Interactive 700 VA 390 W 6 AC-uitgang(en)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 6 dagen (zaterdag)
❮
❯
De CyberPower VP700EILCD is een line-interactive noodstroomvoorziening met 700 VA capaciteit en 390 Watt vermogen. Dit apparaat biedt betrouwbare stroomverdeling via 6 AC-uitgangen en beschermt uw elektrische apparatuur tegen stroomonderbrekingen en spanningsschommelingen. Met zijn compacte ontwerp is het geschikt voor kleine kantooromgevingen, computersetups en thuisnetwerken. De LCD-display geeft realtime informatie over de stroomprestaties en batterijstatus, zodat u altijd op de hoogte bent van de systeemtoestand.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | CyberPower |
| Vermogen | 390 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 0,7 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | September 2020 |
| EAN | 4712856274837 |
| Vendorcode | VP700EILCD |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Backup Tijd Half Belast | 10 minuten |
| Backup Tijd Vol Belast | 1 minuten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Display | ✓︎ |
| Responstijd | 4 ms |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | CE, EAC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED Indicatoren | Ingeschakeld |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 295 V |
| Ingang operation voltage (min) | 167 V |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen (VA/kVA) | 0,7 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 0, 7k |
| Stroom (max.) | 3,04 A |
| Surge energy rating | 450 J |
| Uitgang operation voltage (max) | 230 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 230 V |
| Vermogen | 390 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 100 mm |
| Diepte | 260 mm |
| Gewicht | 5140 gram |
| Hoogte | 227 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB-kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet (RJ-45) | 1 x |
| Modem (RJ-11) poort | 1 |
| Output op PDU-sticks | 6 AC-uitgang(en) |
| Seriële aansluiting | ✓︎ |
| Stopcontacttypes | C13 stekker |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | ✓︎ |
| Golfvorm | Sinus |
| Hoorbare alarmstanden | Storing, Alarm bij laag batterijniveau, Alarm bij overbelasting |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Line interactief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EMI/RFI geluidsfiltering | ✓︎ |
| Geluidsalarm | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4712856274837 |
| Vendorcode | VP700EILCD |
| Artikelnr | 293159 |
| Merk | CyberPower |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯