Je bent nog niet ingelogd
Paradigit X MSI - Gamer Artemis Ryzen 5 8400F RTX 5060 Gaming Desktop
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
5x
De Paradigit X MSI Gamer Artemis is een krachtige gaming desktop uitgerust met een AMD Ryzen 5 8400F 6-core processor die tot 4.70 GHz kan presteren. Het systeem beschikt over 16 GB geheugen en een snelle 1TB SSD voor optimale laadtijden. De Nvidia GeForce RTX 5060 grafische kaart met 8 GB videogeheugen zorgt voor uitstekende gaming prestaties. Het zwarte design wordt geaccentueerd door RGB verlichting en een transparant zijpaneel, terwijl waterkoeling voor efficiënte temperatuurbeheersing zorgt. Met HDMI en drie DisplayPort aansluitingen ondersteunt het meerdere monitoren. Windows 11 Home is voorgeïnstalleerd voor directe ingebruikname.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Paradigit |
| Gebruik | Gaming |
| Processor Serie | AMD Ryzen 5 |
| Processor Model | 8400F |
| Processor Cores | 6 |
| Processor Snelheid | 4.70 GHz |
| Chipset | AMD A620 |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Type Dedicated Graphics | Nvidia GeForce RTX 5060 |
| Videogeheugen | 8 GB |
| Type koeling | Waterkoeling |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Paradigit |
| Gebruik | Gaming |
| Processor Serie | AMD Ryzen 5 |
| Processor Model | 8400F |
| Processor Cores | 6 |
| Processor Snelheid | 4.70 GHz |
| Chipset | AMD A620 |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Dedicated Graphics | ✓︎ |
| Type Dedicated Graphics | Nvidia GeForce RTX 5060 |
| Videogeheugen | 8 GB |
| Grafische chip fabrikant | Nvidia |
| Wi-Fi | ✖︎ |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Cardreader | ✖︎ |
| HDMI uit | 1 x |
| DisplayPort uit | 3 x |
| Type koeling | Waterkoeling |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Hoogte | 498 mm |
| Breedte | 210 mm |
| Diepte | 412 mm |
| Gewicht | 13.50 kg |
| Kleur Product | Zwart |
| EAN | 8720892259189 |
| Vendorcode | BTS-PARADIGIT-MSIGA-R5 |
| Artikelnr | 256274 |
| Merk | Paradigit |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON VOOR GAMERS!
Ontvang nu bij aankoop van deze Game PC 1 jaar gratis Norton voor gamers!
Norton 360 for Gamers biedt uitgebreide beveiliging voor je gaming-pc's. Deze software beschermt je tegen virussen, malware en online bedreigingen, zodat je onbezorgd kunt gamen. Met functies als een geavanceerd firewall, veilige browsing en real-time bescherming wordt je computer optimaal beschermd.
Norton 360 for Gamers biedt uitgebreide beveiliging voor je gaming-pc's. Deze software beschermt je tegen virussen, malware en online bedreigingen, zodat je onbezorgd kunt gamen. Met functies als een geavanceerd firewall, veilige browsing en real-time bescherming wordt je computer optimaal beschermd.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
bobbie
Frequente koper
Geplaatst: 19-05-2026
5 dagen in bezit
super goed
stil 1000 gb opslag mooie kast water koeling
geen usb c
hallo ik heb de pc net een paar dagen dus ik kan het nog niet helemaal een tien geven.hy was vlot geleverd bestelt en de volgende dag al gamen dank je wel ook aan megekko. op het eerste gezicht is de pc geweldig en hy blijft lekker cool.de videokaart de rtx5060 geeft subliemen beelden.echt onzettend mooi.het is een grote pc kast waar alles ingebouwd is. de waterkoeling is lekker stil.mijn vorige pc blaasde de hele tijd maar deze niet ik speel euro truck en hy is echt stil op hoge settings je hoort alleen maar een beetje het gezoem van de ventilatoren aan de voorkant.euro truck is niet echt een heel zware game.kortom het is een waanzinnige pc waar je geen spijt van krijgt
❮
❯
❮
❯
