Je bent nog niet ingelogd
Paradigit Home & Office Performance Intel Core i5 14600K
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (vrijdag)
❮
❯
De Paradigit Home & Office Performance Intel Core i5 14600K is een veelzijdige desktop computer die geschikt is voor zowel thuisgebruik als kantoorapplicaties. Het systeem wordt aangedreven door een krachtige Intel Core i5-14600K processor met 10 cores en een snelheid tot 4.70 GHz, ondersteund door 16 GB geheugen en een Intel B760 chipset. Voor opslag beschikt de PC over een 500 GB SSD die zorgt voor snelle opstartijden en responsieve prestaties. De geïntegreerde Intel UHD Graphics 730 is voldoende voor dagelijkse taken en multimedia. Het zwarte systeem wordt geleverd met Windows 11 Home en biedt HDMI- en DisplayPort-aansluitingen voor flexibele monitoropstellingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Paradigit |
| Gebruik | Home en Office |
| Processor Serie | Intel Core i5 |
| Processor Model | 14600K |
| Processor Cores | 10 |
| Processor Snelheid | 4.70 GHz |
| Chipset | Intel B760 |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| SSD Opslagcapaciteit | 500 GB |
| Type koeling | Luchtkoeling |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 699,00
laatste 90 dagen: 699,00
649,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Aanrader
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Paradigit |
| Gebruik | Home en Office |
| Processor Serie | Intel Core i5 |
| Processor Model | 14600K |
| Processor Cores | 10 |
| Processor Snelheid | 4.70 GHz |
| Chipset | Intel B760 |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| SSD Opslagcapaciteit | 500 GB |
| Opslagcapaciteit | 500 GB |
| (Integrated) Graphics | Intel UHD Graphics 730 |
| Dedicated Graphics | ✖︎ |
| Wi-Fi | ✖︎ |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Cardreader | ✖︎ |
| HDMI uit | 1 x |
| DisplayPort uit | 1 x |
| Type koeling | Luchtkoeling |
| Transparant paneel | ✖︎ |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Hoogte | 425 mm |
| Breedte | 203.5 mm |
| Diepte | 413.5 mm |
| Gewicht | 8.90 kg |
| Kleur Product | Zwart |
| EAN | 8720892214751 |
| Vendorcode | BTS-PARADIGIT-HO-I5 |
| Artikelnr | 282421 |
| Merk | Paradigit |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON 360 DELUXE!
Ontvang nu bij aankoop van deze PC 1 jaar gratis Norton 360 Deluxe!
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
