Je bent nog niet ingelogd
Samsung ViewFinity S8 LS27D800EAUXEN 27" 4K Ultra HD IPS monitor
Levertijd: uitverkocht
❮
❯
❮
❯
1x
De Samsung ViewFinity S8 LS27D800EAUXEN is een 27-inch 4K UHD monitor met indrukwekkende specificaties voor professionals en contentmakers. Met een resolutie van 3840 x 2160 pixels en IPS-paneel biedt dit scherm uitstekende beeldkwaliteit en kleurnauwkeurigheid. De monitor ondersteunt HDR10 voor dieper contrast en meer kleurvariaties. Met een reactietijd van 5ms en 60Hz vernieuwingsfrequentie is het geschikt voor diverse werkzaamheden, van grafisch ontwerp tot videobewerking.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Resolutieklasse | 4K UHD |
| Scherm resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Hoofdtype | IPS |
| Paneel Type | IPS |
| HDR Type | HDR10 |
| Reactietijd | 5 ms |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
339,-
Uitverkocht
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Actief weergavegebied (b x h) | 596,736 x 335,664 mm |
| Paneel Type | IPS |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 1.07B |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Hoofdtype | IPS |
| Resolutieklasse | 4K UHD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| HDR Type | HDR10 |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurstandaard gamut | sRGB |
| LED backlight | ✓︎ |
| Marketingnaam dynamische contrastratio | Mega Contrast |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.155 mm |
| Scherm resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Reactietijd | 5 ms |
| Schermhelderheid (min) | 280 cd/m² |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 99 procent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Contrast Statisch | 1.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Adaptief beeld | ✓︎ |
| HDCP | ✓︎ |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Soort voeding | Intern |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✖︎ |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Home en Office |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Voetenkleur | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 1 x |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 3 |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.2 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Ingang stroom | ✓︎ |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| USB-C | ✖︎ |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeld naast beeld (PbP) | ✓︎ |
| Bereik kantelhoek | -2 - 25° |
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Horizontaal draaibaar | -30 - 30° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| Pivot hoek | -92 - 92° |
| Scharnier | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 68 cm |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | g |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 39 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 25 kWu |
| Jaarlijks energieverbruik | 37 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 25 W |
| Vermogensverbruik (max) | 90 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | AC, HDMI |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Type standaard | HAS standaard |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 612.9 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 612,9 mm |
| Diepte | 220 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 41,6 mm |
| Gewicht | 6.10 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 3,7 kg |
| Hoogte | 556.6 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 367,7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verstelbare hoogte (max) | 12 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afbeeldingsgrootte | Y |
| Automatische bronwissel+ | ✓︎ |
| Lengte stroomkabel | 1,5 m |
| Plug and play | ✓︎ |
| Uitschakeltimer plus | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Picture-in-Picture | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | TCO |
| Europees Productregister voor Energielabeling (EPREL) code | 1963592 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP versie | 2.2 |
| KVM switch | ✖︎ |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Samsung Eye Saver Mode | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8806095541853 |
| Vendorcode | LS27D800EAUXEN |
| Artikelnr | 1146660 |
| Merk | Samsung |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯